ІІІ зміна в дорозі PDF Друк e-mail

1497598785 detskiy otdih

Відповідно до розподілу Міністерства соціальної політики України для дітей пільгових категорій Закарпатської області на ІІІ тематичну зміну було виділено 72 путівки: 31– до державного підприємства „Український дитячий центр ,,Молода гвардія” та 31 путівка – до державного підприємства України ,,Міжнародний дитячий центр ,,Артек”.

70 юних закарпатців зі станції Ужгород від’їхали до вищевказаних центрів на оздоровлення та відпочинок. Це для них має бути незабутньою пригодою, сповненою нових вражень та емоцій. Дві путівки до ДПУ «МДЦ «Артек» залишились невикористаними та будуть перерозподілені на наступні зміни, інформація про кількість путівок в розрізі адміністративно-територіальних одиниць додається.

         Оздоровлення в ,,Артеку” та ,,Молодій гвардії” триватиме цілий рік. Всім бажаючим отримати незабутні враження слід звернутися із заявою та відповідним пакетом документів до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання або реєстрації.  

Інформація про надання пільгових путівок до ДПУ „МДЦ „Артек” на ІІІ тематичну зміну

Інформація про надання пільгових путівок до ДП УДЦ „Молода гвардія” на ІІІ тематичну зміну

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер