Головна
Увага! Анонс! PDF Друк e-mail

anons-podiu

Завтра, 25 квітня 2018 року, о 10.00 год. в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться брифінг директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Петрішки Михайла Михайловича та Марковича Володимира Петровича, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації . Йтиметься про медичне забезпечення та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Крім того, інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації ,,Про заходи, приурочені до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи” від 12.04.2018 №212, 26 квітня 2018 року в м.Ужгород за участі керівництва облдержадміністрації та обласної ради проводитимуться заходи, приурочені 32-м роковинам Чорнобильської катастрофи, а саме: зустріч з активом громадських чорнобильських організацій (о 10.00 год. малий зал засідань), мітинг-реквієм та Церемонія покладання квітів до пам’ятника Закарпатським ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС (сквер „Дружби народів”).

Запрошуємо взяти участь у Церемонії покладання квітів до пам’ятника Закарпатським ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС забезпечити явку делегації від району (міста) у складі:

голови районної (міської) організації „Союз Чорнобиль України”;

представника райдержадміністрації, міськвиконкому.

Разом з тим інформуємо, що збір делегацій у сквері „Дружби народів” о 11.00 год., початок Церемонії покладання квітів до пам’ятника закарпатським ліквідаторам приуроченій до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи о 11.30 год

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер