Головна
Регіональні заходи в рамках Міжнародної кампанії „16 днів проти насильства” продовжуються. PDF Друк e-mail
проти насильства 

      28 листопада в Ужгороді відбулася вулична акція „Бузкова стрічка”. До акції долучилися студенти кафедри соціальної роботи факультету суспільних наук УжНУ та громадські організації. Стартувала вулична хода з площі Поштової та проходила по набережній Незалежності та на площі Театральній. Пересічних громадян ознайомлювали з матеріалами з питань попередження домашнього насильства.

      На базі Закарпатського інституту післядипломної освіти проведено флеш-моб „Булінгу - ні!”.

    29 листопада у холі ректорату ДВНЗ „Ужгородський національний університет відбулася акція „Подолаймо насильство разом!”, в якій взяли участь соціальні партнери, громадські організації області, а також студенти вузу.

    Крім того, проведено правовий квест „Подолаймо насильство разом!” для студентів факультету суспільних наук та юридичного факультету, де студенти змагалися на предмет знання законодавства щодо подолання домашнього насильства. Обидві команди набрали однакову кількість балів і показали непогані результати. Усі учасники квесту отримали подарунки.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер