Головна
Почесне звання України «Мати-героїня» PDF Друк e-mail
Безымянный

       07.12.2018 Президент Петро Порошенко підписав Указ № 416 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 883 українкам. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

      Серед нагороджених – 85 мешканок Закарпатської області.

 Зокрема: 30 - з Іршавського району, 24 - Тячівського, 16 – Рахівського, 5 – Хустського, 3 – Мукачівського, 2 – Воловецький, 1 – Свалявський та 3 – з міста Ужгорода та 1 – з м. Мукачева.

      Особам, удостоєним почесного звання, буде вручено нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого звання та виплачена одноразова винагорода у 10 – кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогоднішній день ця сума складає

17 620 гривень.

        Довідково. Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до пункту 9 розділу І Положення «Про почесні звання України», затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер