Головна
Інформація щодо проведення Національного конкурсу „Благодійна України-2018” PDF Друк e-mail
Благодійна Україна Логотип

            У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна України -2018”.

            Мета Конкурсу:

            розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

            Завдання Конкурсу:

            - популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

           - відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

            - інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

            - популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

            Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох

основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

            Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

          Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html).

            Водночас нагадуємо, що щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих, благодійних та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства.

          З метою популяризації та сприяння розвитку волонтерського руху в Україні пропонуємо провести відповідні заходи, спрямовані на відзначення Міжнародного дня волонтера, зокрема відзначення кращих волонтерів та організацій, що залучають волонтерів для здійснення волонтерської діяльності.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер