Головна
Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення PDF Друк e-mail
viber image 

   В обласній державній адміністрації 14 грудня 2018 року відбулася підсумкова селекторна нарада з райдержадміністраціями, міськвиконкомами з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної платипід головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки.

      В ході засідання виступив Василь Грицик – перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області,який поінформував про результатироботи управління щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

        Про стан дотримання платниками норм законодавства про оплату праці в частині мінімальної заробітної плати станом на 01.12.2018 року за результатами моніторингу відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що здійснює Пенсійний фонд Українипоінформувала Наталя Кіш - перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

        За підсумками наради прийнято рішення щодо посилення ефективності діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати із залученням контролюючих та правоохоронних органів, громадських організацій та представників виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер