Головна
В Закарпатській ОДА вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail
1

     14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в облдержадміністрації відбулися урочисті збори.

   Із активом громадських організацій чорнобильців, закарпатськими ліквідаторами зустрілися керівники області, представники обласних відомств та департаментів обласної державної адміністрації.

    Зібрання розпочали хвилиною мовчання за загиблими ліквідаторами аварії. До присутніх зі словами подяки за мужність та героїзм звернулися голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та  голова обласної ради Михайло Рівіс.

       Відтак очільники області вручили ліквідаторам відзнаки. Почесною відзнакою обласної державної адміністрації ,,За заслуги перед Закарпаттям” нагороджено Василя Угрина, голову ,,Союз Чорнобиль України” в Закарпатській області. Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав Василь Срип, полковник медичної служби Збройних сил України, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Оголошено Подяки голови обласної державної адміністрації Степану Сагайдаку та Ференцу Фейешу, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

      Подяки обласної ради за мужність і героїзм, самовідданість і високу професійну майстерність, виявлені при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, отримали Василь Орос та Георгій Бучок.

      Відтак від керівництва краю та громадськості до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що в обласному центрі, покладені корзини квітів.

      Крім того, на запитання ліквідаторів, що стосувалися  їх соціального захисту, пенсійного та медичного забезпечення, надали компетентні відповіді керівники профільних департаментів та Головного управління пенсійного Фонду України в Закарпатській області.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер