Головна
Привітання Святого Миколая PDF Друк e-mail
t 1 znimok-ekrana-2018-12-19-o-13-32-34

   У Великоберезнянське відділення КРУ «Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» завітав Святий Миколай разом з поважними гостями.

   Зі словами привітання до дітей та батьків звернулися директор департаменту соціального захисту населення ОДА Михайло Петрішка представники Ужгородського клубу «Ротарі-Скала» та отець Серафим, настоятель храму каплички на честь великомученика Пантелеймона, які принесли подарунки дітям. Вихованці відділення передивилися святкову програму, яку підготували учні Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

   Директор департаменту Петрішка М.М. ознайомився з тим, як впроваджується у відділенні Державний стандарт соціальної послуги тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю. В ході обговорення були надані рекомендації по впровадженню цього проекту в Великоберезнянському відділенні.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер