Головна
Завершився конкурсний відбір PDF Друк e-mail
Нарада24.01.19

     Завершився конкурсний відбір з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.

         Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 ‒ 2021 роки), затвердженого рішенням обласної ради від 13.12.2018 року № 1331, з метою надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету, Організатором конкурсу – департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації – та комісією з конкурсного відбору громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету, було проведено у два етапи конкурсний відбір серед проектів (програм, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Громадські організації мали змогу з 17 грудня 2018 року по 5 січня 2019 року подати Організатору конкурсу програми (проекти, заходи) для надання фінансової підтримки з обласного бюджету. Під час прийому документів було подано 22 конкурсні пропозиції 19 громадськими організаціями.

Перший етап конкурсного відбору відбувся 17 січня 2019 року за присутності членів комісії, першого заступника Закарпатської обласної ради Борто Й.Й. та представників громадських організацій. Членами конкурсної комісії було розглянуто, оцінено та визначено рейтинг конкурсних пропозицій під час їх відкритого захисту громадськими організаціями.

На другому етапі конкурсного відбору, який відбувся 23 січня 2019 року, комісією в межах визначеного обсягу видатків на надання фінансової підтримки громадським організаціям, з урахуванням рейтингу проектів, здійснено остаточне визначення переліку громадських організацій та їх проектів, на реалізацію яких буде надаватись фінансова підтримка, а також визначено розмір фінансової підтримки, що надається кожній громадській організації.

Перелік громадських організацій та їх проектів, а також обсяг фінансової підтримки, яка буде надаватись на їх реалізацію за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році, буде затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації відповідно до протоколу засідання комісії з урахуванням рейтингу конкурсного відбору проектів.

 

24.01.2019

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер