Головна
Навчалися практичні психологи ЗП(ПТ)О області PDF Друк e-mail
psychology1

27 березня 2019 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області, у ході якої пройшов навчальний семінар «Організація роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу».

Про види діяльності працівників психологічної служби щодо запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу знайомила присутніх Шевчук В.В., завідувач центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського ІППО.

Серед запрошених – головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Бондарь І.М., який окреслив дії закладів освіти з протидії домашнього насильства та булінгу, наголосив на необхідності невідкладного інформування про такі випадки визначених законом органів.

Заступник директора НМЦ ПТО Ладижець І.М. проінформувала присутніх про зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу, ознайомила з рішенням колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА від 22 березня 2019 року, зупинившись на завданнях психологічної служби ЗП(ПТ)О області.

Цікавим і корисним було групове обговорення особливостей ведення документації працівниками психологічної служби закладів професійної освіти та жвавий діалог із різних питань організації роботи практичного психолога ЗП(ПТ)О.

На завершення учасники заходу вирішили сформувати збірку за матеріалами кращого досвіду роботи практичних психологів із питань протидії домашньому насиллю та булінгу у ЗП(ПТ)О області.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер