Головна
В області створюються спеціалізовані служби підтримки постраждалих від домашнього насильства PDF Друк e-mail
HomeViolence2      04 квітня 2019 року відбулася  Всеукраїнська селекторна нарада щодо подальшого забезпечення реалізації Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, зініційована Міністерством соціальної політики України. У нараді взяли участь Омелянюк Н.В. – заступник директора департаменту, Якімеліна С.С. – начальник служби у справах дітей, Романюк Н.В. – директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Пагулич О.В. – начальник відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя та Бондарь І.М. – головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя, а також керівник та працівники мобільної бригади Ужгородського району.

Під час наради було обговорено питання щодо створення та функціонування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства у області.

Довідково: у Закарпатській області функціонують мобільні бригади у Берегівському, Мукачівському, Свалявському, Тячівському, Ужгородському районах та у м.Берегово і м.Мукачево. Три мобільні бригади на етапі створення.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер