Головна
УВАГА! КОНКУРС! PDF Друк e-mail

Konkurs

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс на кращий дитячий оздоровчий заклад року.

Метою Конкурсу є підвищення рівня та якості надання послуг у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, визначення та відзначення переможців серед кращих дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.

Конкурс проводиться в два етапи. Перший етап – регіональний, другий етап – підсумковий (проводиться на всеукраїнському рівні з 1 вересня до 1 листопада поточного року) за наступними номінаціями:

- дитячий заклад санаторного типу,

- позаміський заклад оздоровлення та відпочинку,

- табір з денним перебуванням.

Заклади, що беруть участь у конкурсі (регіональному та підсумковому), оцінюються за такими критеріями: відповідність діяльності закладу його типу, створення безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей, якість медичного обслуговування, якість організації харчування, наявність дієтичного харчування, рівень виховної роботи (відповідність форм і методів виховної роботи з дітьми, з урахуванням їх вікових особливостей розвитку та інтересів, планування, виконання запланованого, зайнятість дітей у гуртках та секціях), відповідність санітарно-гігієнічних, побутових, умов санітарним нормам і правилам, методичне забезпечення оздоровчого та виховного процесів, ефективність використання матеріально-технічної бази закладу, її особливостей (природно-кліматичних, культурно-історичних) в організації оздоровлення та відпочинку дітей: надання закладом послуг з оздоровлення з урахуванням наявної лікувально-оздоровчої бази, ефективність її використання (для закладів оздоровлення).

Для участі в першому (регіональному) етапі конкурсу заклад подає до  1 серпня 2019 року департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації наступні документи:

заявку на участь в оглядіконкурсі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

копію статуту (положення) закладу;

інформаційні матеріали про діяльність закладу ( за бажанням: презентаційні матеріали, у разі наявності – відео-, робота сайтів, відображення роботи в засобах масової інформації).

До участі у підсумковому (всеукраїнському) етапі конкурсу допускаються переможці регіональних конкурсів за кожною номінацією закладів від регіону (по одному в кожній номінації).

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер