Головна
Про новації та зміни в системі державних допомог, субсидій і пільг радилися працівники соціального захисту населення області PDF Друк e-mail

PhotoConferension2          Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Михайла Петрішки 21 травня 2019 року в облдержадміністрації в режимі відеоконференц-зв’язку було проведено селекторну нараду щодо новацій та змін в системі державних допомог, субсидій і пільг. Керівники департаменту соціального захисту населення Наталія Омелянюк, Марина Фюрейс, Любов Гула, Інна Мучичка, заступник директора комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мирослава Скубенич спільно з фахівцями управлінь з питань соціального захисту населення  райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих органів ОТГ обговорили питання щодо:

              призначення державних допомог,  забезпечення дієвого контролю за цільовим використанням коштів державного бюджету спрямованих на виплату державних допомог.

 дотримання райміскуправліннями соціального захисту населення вимог законодавства при призначенні державних допомог та житлових субсидій.

 запровадження у 2019 році надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі;

 забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309.

За результатами обговорення зазначених питань напрацьовано ряд рекомендацій для структурних підрозділів з питань соціального захисту населення області.

Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Михайла Петрішки 21 травня 2019 року в облдержадміністрації в режимі відеоконференц-зв’язку було проведено селекторну нараду щодо новацій та змін в системі державних допомог, субсидій і пільг. Керівники департаменту соціального захисту населення Наталія Омелянюк, Марина Фюрейс, Любов Гула, Інна Мучичка, заступник директора комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мирослава Скубенич спільно з фахівцями управлінь з питань соціального захисту населення  райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих органів ОТГ обговорили питання щодо:
 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер