Головна
Обласний щорічний конкурс-фестиваль "Таланти багатодітної родини" PDF Друк e-mail

TalentsLargeFamily

5 червня 2019 року о 11 год в приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА» відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини».

 

Мета конкурсу-фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних сімейних цінностей, збереження народних, родинних традицій, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем багатодітних сімей, виявлення та підтримка талановитих дітей із багатодітних родин, розвиток навиків і здібностей дітей у різних видах та жанрах мистецтва.

Учасниками обласного конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» є талановиті та обдаровані діти з багатодітних сімей, а також творчі родинні колективи.

Конкурс-фестиваль проводиться за такими номінаціями: вокальне мистецтво; музичне виконання; художнє та авторське виконання; хореографія; образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Переможці фестивалю нагороджуються путівками в оздоровчі заклади області, а всі інші учасники – заохочувальними призами.

Засновники та організатори фестивалю-конкурсу: департамент соціального захисту населення та департамент культури  Закарпатської облдержадміністрації, Комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.

Конкурс проходитиме за адресою: м.Ужгород, пл.Театральна,8.

 

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати учасників.

 

Вхід вільний.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер