Головна
Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини» PDF Друк e-mail
konkurs

5 червня 2019 року, у залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА»відбувся ХVІ обласний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини», який проводиться щорічно вже кілька років поспіль із метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних родинних традицій та історичної спадщини.

Цьогоріч він проходив у таких номінаціях: «вокальне мистецтво», «музичне виконання», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

У фестивалі-конкурсі взяли участь майже 100 конкурсанти, з них 82 - з багатодітних і малозабезпечених сімей, віком від шести до 18 років з усіх районів Закарпаття.

За результатами визначено переможців.

Номінація «Вокальне мистецтво»

 

Перше місце

Вокальний дует у складі Конепуд Ксенії та Конепуд Богдани (Воловецька дитяча школа мистецтв)

Гелебан Кароліна (м. Берегово)

Друге місце

Андрушек Олеся (Перечинський районний будинок культури)

Данканич Тетяна (Іршавська дитяча школа мистецтв)

Третє місце

Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Номінація «Інструментальне виконання»

Перше місце

Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 2)

Друге місце

Мешко Андрій (Тур’яреметівська дитяча школа мистецтв)

Третє місце

Пилипко Інесса (Ільницька дитяча школа мистецтв)

Інструментальний дует у складі Романа Михайла та Русанюк Антонії (Драгівська дитяча школа мистецтв)

Номінація «Художнє слово»

Перше місце

Васько Іванна (клуб с. Загаття Іршавського району)

Друге місце

Зейкан Рената та Феннич Наталія (клуб с. Великий Раковець Іршавського району)

Третє місце

Григулька Анна (Драгівська дитяча школа мистецтв)

 

Номінація «Хореографічне мистецтво»

Перше місце

Колектив «Авангард» (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Друге місце

Танцювальна пара у складі Зубанич Максима та Андрушек Ілони

(ГО клуб спортивного танцю «ПОЛОНЕС» м. Перечин)

Третє місце

Хореографічний колектив «Юність»

(Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1)

Номінація «Образотворче мистецтво»

Перше місце

Дербай Емма (Мукачівська дитяча художня школа ім. Мігая Мункачі)

Друге місце

Звонар Ангеліна (Ільницька дитяча школа мистецтв)

Третє місце

Русин Амалія (Мукачівська дитяча художня школа ім. Мігая Мункачі)

Бажанов Микола (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Перше місце

Беркела Ольга (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)  

Друге місце

Башані Маркос (с. Ратівці Ужгородського району)

Третє місце

Яцканич Тетяна (клуб с. Малий Раковець Іршавського району)

 

Засновники та організатори фестивалю – департамент соціального захисту населення, управління культури Закарпатської облдержадміністрації та Обласний організаційно-методичний центр культури.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер